20 dienų
/

vestuvės

 

Apie mus

Eglė

"Mano susidomėjimas vestuvių planavimu bei dekoravimu atsirado turbūt, kaip daugelio šia veikla užsiimančių planuotojų - nuo savų vestuvių. Ruošdamasis savo šventei supratau kad pasiūlos gražiom, paprastom, stilingom dekoracijom bei žmonių galinčių padėti neturintims laiko ar tiesiog nežinantiems ko nori poroms - nėra. Po truputi, tyliai pradėta veikla  įgijo vardą 'Stilingos šventinės dekoracijos" ir netikėtą gerbėjų būrį!


Nuo 2015m, "Stingos šventinės dekoracijos" įgijo "sesę", vardu "20 dienų". Būtent čia mes kalbame apie vestuves, bei įmonių koorporatyvinius renginius. Planavimas, koordinavimas ir dekoravimas - paslaugos kurias siūlome JUMS."

                                                                                                                                                           Eglė

 
Evelina

" Švenčių planavimas visada buvo mano gyvenime. Augindama vaikus ypatingą dėmesį skiriu jų šventėms, tačiau ne visada užtekdavo laiko jų teminiai puošybai, ar tieisog dekoravimui šventės dieną. Taip mūsų keliai susitiko su Egle. Labai džiaugiuosi, kad tapom ne tik puikiai viena kitą suprantančiom, bet ir komanda kuri gali rūpintis ir kitų šventėmis. Džiaugiuosi kai mano patarimai pasiteisina ir visi AČIŪ po šventės tampa dar didesniu varikliu daryti tai ką darau"


Evelina